Suskunlar 3. Bölüm fragmanı ve özeti izle-Gazanfer Son Nefesleri

Suskunlar 3. Bölüm fragmanı perşembe günü izlenme rekorları kırdı.Suskunlar 3.bölüm fragmanında ahu ve ecevit arasındaki aşk alevleniyor.Sevilen dizi suskunlar 3.bölüm fragmanıyla devam ediyor.

  Suskunlar 3. Bölüm fragmanı perşembe günü izlenme rekorları kırdı.Suskunlar 3.bölüm fragmanında ahu ve ecevit arasındaki aşk alevleniyor.Sevilen dizi suskunlar 3.bölüm fragmanıyla devam ediyor.Suskunlar dizisinin 4 ayrılmaz arkadaşından biri öldü.Peki ya diğer 3 arkadaşın sonu ne olacak? Ya sırt sırta verecekler intikam alacaklar yada yaşadıkları şeylerden kaçacaklar.Onlar intikam almayı çocukluklarını mahveden kişilerden tek tek intikam alacaklar.İlk İntikam adliyede alındı.

Sarı düşmanı en büyük düşmanlarından olan yarasa lakaplı gazoz seven vatandaşı adliye tuvaletinde vurarak öldürdü.Sarı yarasayı öldürdükten sonra takoz ile telefonda görüştü.Organize komiseri bu telefon görüşmesinden haberi var.Bu haberi alan komise direk ecevit ile irtibata geçti.Cinayeti sarının işlediği daha kimseler bilmiyor.Komiser sarıdan şüphelendiği kesin gibi görüküyor.

Suskunlar 3.Bölüm Fragmanı İzle

Ahu ile ecevit arasındaki aşk 20 yıl geçmesine rağmen bu aşktan her ikiside çok korkuyor.Bu eski aşın arasında sarı var.Artık herşeyin üstünden zamanın kumları serpilmişken bu aşk tekrardan can bulacakmı acaba bunu yeni bölümde daha net olarak görme imkanına sahip olacağız.

Şerifin kurduğu plan çok iyi bir şekilde işledi.Sarının yanına buluşmaya giden takoz irfan ecevitin yaptığı plan ile diğer arkadaşı yolda takozun arabasına saldırdılar.Takoz irfanın arabası kaza yaptı.

Gardiyan ile konuşmalarını kayda alan ecevit bunu delil olarak mahkemede kullanmaya kar verirken,sarı bu kayıtların mahkeme dahil kimsenin duymasını istemedi ve ecevit bu teklifi kabul etti.Gardiyan 3 arkadaşın intikamı için daha çok işe yarayacak.Sarının tek başına hareket etmesi tüm planları herzaman berbat ediyor.

Suskunlar 3. Bölüm fragmanı perşembe günü izlenme rekorları kırdı.Suskunlar 3.bölüm fragmanında ahu ve ecevit arasındaki aşk alevleniyor.Sevilen dizi suskunlar 3.bölüm fragmanıyla devam ediyor.

Sarının yaptığı yanlışlıklar bu 3 arkadaşın herzaman zararına gidyor.Gardiyanın kamera kaydını ahu kasadan alarak bu kayıttan haberdar oldu.Gerçekleri öğrenen ahu yapılan cinayet planlarını tek tek öğrenir.Sarının yaptığı hataları tek tek düzelten ecevit yeni bölümde intikamını almaya devam edecek.

Takoz İrfan ile Sarı karşı karşıya

Hesabı kapatmak isteyen sarı takoz irfanla görüşmeyi kabul etti.Komiser ise sarının görüştüğü sim kartı takipe almıştı.Yer tespiti yapan komiser sarıyı enselemek için yola çıktı.yola çıkan organize komiserini oyalama görevi ecevite kaldı.Arabasıyla mezarlığa giden takoz irfanı vurmak ise diğer arkadaşa kaldı.Araca kurşunlar yağdırdı ve aracın kaza yapıp duvara çarpmak zorunda kaldı.Takoz irfanın bu kazada yaşayıp yaşamadığını suskunlar 3.bölüm fragmanında öğreneceğiz.

Komiser suskunların peşinde

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: