Turkcell İndirimli Nar Kampanyası Hakkında Bilgiler

Bu yazımızda sizlere, Turkcell indirimli Nar ile ilgili bilgiler vereceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. Turkcell indirimli Nar, indirimli aylık Nar; ya da indirimli Nar ile ilgili bilgileri almak için yazımızdan destek bulabilirsiniz:

Turkcell indirimli Nar paketlerinin, 5 TL’lik indirim ile sizlere ulaştığını belirtmemiz gerekmektedir. İndirimli aylık Nar paketlerine, fazla zaman geçirmeden, isterseniz birlikte göz atalım:
Aylık 4 GB bilgisayardan internet paketinin aylık fiyatı 39 TL olmakla birlikte, indirimli aylık Nar ile birlikte, 34 TL’ye düştüğünü belirtmemiz gerekmektedir. Bununla birlikte, aynı fiyat olan Turkcell indirimli Nar paketlerinden bir diğerinin de, Aylık 4 GB cepten internet paketi olduğunu belirtmeyi unutmamalıyız.
25 TL’ye 100 TL veren her yöne Nar paketinin aylık fiyatı, adından da anlaşılacağı üzere 25 TL iken, indirimli aylık Nar kampanyası kapsamında 20 TL’ye düştüğünü belirtmeyi unutmamalıyız. 500 Extra paketinin aylık fiyatı 30 TL iken, indirimli Nar kapsamında 25 TL’ye kullanılabilmektedir. 30 TL’ye 150 TL veren her yöne Nar paketi de 30 TL’den 25 TL’ye indirilmiş bulunmaktadır…
Turkcell indirimli Nar kampanyasından yararlanmak adına, Turkcell internet sitesini ziyaret edebileceğinizi belirtmeliyiz.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: